Elektromechanik

Název pozice: Elektromechanik

Náplň práce:

Provádění údržbových a servisních zásahů na moderních lokomotivách elektrické trakce (Bombardier TRAXX F140MS, Siemens Vectron).

Údržba elektroinstalace na osobních vozech.

Požadujeme:

  • Praxe v oboru opravárenství výhodou, ale není podmínkou
  • Elektrotechnické vzdělání (maturita nebo vyučen)
  • Samostatná osobnost s logickým myšlením, technický typ
  • ŘP sk. B
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení odpovídající výsledkům a charakteru práce uchazeče s pozdějším navýšením.
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování.
  • Dlouhodobý odborný růst
  • Osobní kariérní rozvoj.
  • Práce na plný úvazek, nerovnoměrné rozložení pracovní doby s týdenním plánováním.
  • Zajímavou práci v perspektivním oboru
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Závodní stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Práci ve stabilní firmě vlastněné společností HHLA Hamburger Hafen und Logistik AG

Místo výkonu práce: Kolín

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na adrese kariera@dyko.cz nebo telefonicky na čísle 326 597 114.